Asaşpen – ASAŞ

PVC Profil Sistemleri ile ASAŞ, dünyadaki gelişmeleri kendi alanında yakından takip etmekte ve sektörde ihtiyaç duyulan ürünlerin eksiksiz bir sistem bütünlüğünde tasarlanması, üretilmesi ve pazarlanması açısından sektörün önde gelen firmalarından biridir. Bu başarı, şirketin profil ve sistemlerinin hem yurt içinde hem de uluslararası alanda itibar kazanmasını sağlamıştır.
ASAŞPEN ve VERATEC markaları ile ürünleri ile dünya çapında tüm coğrafyalarda tüketicilere ulaşmayı başaran ASAŞ, ülkemiz için önemli bir katma değer yaratmaktadır.
Tasarımları ve kalitesi ile dikkat çeken ASAŞ PVC Profil Sistemleri Almanya, İtalya, Fransa, Belçika, İspanya, Romanya, İran, Kazakistan, Yeni Zelanda, Avustralya, Mısır, Cezayir, Kenya, Hindistan gibi 60’ın üzerinde ülkeye ihraç edilmektedir. Gana, Meksika, Balkan Devletleri, Arap Yarımadası Devletleri ve Latin Amerika ve beş kıtada çeşitli binalarda güvenle kullanılmaktadır.
Sürdürülebilir kaliteyi -70 ° C ile +60 ° C arasında değişen ve yüksek UV direncine sahip olan PVC Profil Sistemleri, Dubai, Sibirya’dan Güney Amerika’ya birçok farklı iklim koşulunda tercih edilmektedir.

www.asaspen.com.tr

İletişim bilgileri
AdresASAŞ Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş. Rüzgarlı Bahçe Mah., Kumlu Sok. No.2
Asaş İş Merkezi, 34810
Kavacık, Beykoz – İstanbul, Türkiye
Telefon+90 216 680 07 80
Faks+90 216 680 07 81
E-Posta: [email protected]


İncele

Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın
www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net