Çatı Katları Egepen Ankara ile Daha Keyifli

Son zamanlarda yeni konut veya restore edilen binalarda sürekli olarak çatı katları bulunmaktadır. Bunlardan bir kısmı çatı katlarını depo olarak kullanırken, çoğunluğu iki oda şeklinde kullanıyor. Dışarıya doğru çıkıntı şeklinde olan odalarda havalandırma neredeyse imkansız oluyor. Bu sorunu ortadan kaldırmak için Egepen Ankara ile iletişime geçmek yeterli oluyor. Egepen Camoda sistemleri sayesinde çatı katlarınızda muhteşem mekanizmalı pencere yaptırmak oldukça kolay. Alınan ölçüler, malzeme ve renk seçimi ile işe anında başlanır. Alanında uzmanlaşmış personel sayesinde en hızlı bir şekilde teslimat gerçekleştirilir. Bunun için tek yapmanız gereken, Egepen Ankara’ya bir telefon etmek olacaktır. Ayrıca camoda modellerinde renk seçenekleri mevcuttur.

Egepen Dikmen Camoda Modelleri

Özenle seçilen birinci sınıf kalitedeki malzemeler, dışarıya açılan ve manzarayı kesmeyen camoda modelleri ile buluşuyor. Egepen Dikmen ile manzaranız kapanmasın. Ayrıca sadece çatı katları değil, Amerikan Cam diye tabir edilen çeşitler de sizlerle beraber. Tüm modellerde isteğe göre günümüzde gereklilik hali ne gelen ısı ve ses yalıtımları mevcuttur. Bu yalıtımlar sayesinde odanız, eviniz daha sessiz; kışın daha sıcak yazın ise daha serin olacaktır. Özellikle kışın artan yakıt masraflarını minimum düzeye indirmek isteyenler, ısı yalıtımlı cam tercih etmektedir. Çatı katlarındaki pencerelerde dilerseniz Jaluzi bulunan modellere de göz atabilirsiniz. Şimdiki Jaluzi modelleri, çift cam arasına gömülü olarak dışarıdan müdahaleyi kesiyor. Bu sayede boşuna yer harcamayı da durduruyor.

Çatı Katları Egepen Ankara ile Daha Keyifli

Egepen Çankaya ile Birinci Sınıf Malzemeler

Çatı katlarında, boydan boya cam istenen yerlerde Jaluzi kullanmayı hiç düşündünüz mü? Normalde içeriden takılan jaluzi, pekte hoş olmayan görüntülere neden olabiliyordu. Bunun önüne geçmek için Egepen Çankaya bir yenilik yapıyor, çift cam arasında gömülü olarak jaluzi getiriyor. Bu modellerin en büyük avantajı ise çift cam arasında gömülü olduğu için ne dışarıdan ne de içeriden çirkin bir görüntü oluşmasını engelliyor. Ayrıca isteğe göre ısı ve ses yalıtımlı cam modelleri de tercih edilebiliyor. Bunların dışında Egepen Çankaya ile sürmeli kapı, PVC kapı sistemleri ve hatta PVC kepenk sistemleri de temin edebilirsiniz.


İncele

Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın
www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net