Çift Açılır PVC Pencere

Günlük hayatımızda kullandığımız birçok malzemenin ana maddesi olan polimer ailesinin en büük üyesi PVC pencere profillerinde de görülmektedir. PVC nin pencere yapımında yaygın olarak kullanılmasının altında birçok faydalı nedenleri yatmaktadır. Ömcelikle PVC pencereler, diğer pencere üretiminde kullanılan malzemelerle kıyaslandığında aşırı dayanımı, hafifliği ve tokluğu ile teknik bir avantaj sağlamaktadır. PVC pencerlerin birçok açılma şekilleri vardır. Tek kanatlı pvc pencere, çift kanatlı PVC pencere, tek açılım PVC pencere ve çift açılım PVC pencere olarak ayrılmaktadır. Tek açılım PVC pencereler sadece yan tarafa açılmaktadır.

Özellikleri İle Çift Açılır PVC Pencereler

PVC pencerelerin açılma şeklinde göre bir çeşidi olan çift açılım PVC pencere, pencere ve kapı sistemleri içerisinde en uygun açılım şekilleri arasındadır. Çift açılım PVC pencere normal tek açılım pencereler gibi sadece bir taraftan açılmakla kalmaz, iki taraftan da açılma özelliği gösterir. İkinci açılma özelliği sayesinde bu pencereler, havalandırma görevi üstlenirler. Havalandırma işlemine geçmek için pencere kolu yukarıya doğru çevirilir. PVC pencerelerde sunulann çift açılma özelliği ihtiyaç ve isteğe göre değişmektedir. Bu pencerelere hırsız emniyeti, kademeli açılım, ek kilitlemeler, çift açılım emniyeti gibi önlemler eklenebilir. PVC çift açılım pencereler her genişlik ve emniyet durumlarına kullanılmaktadır. Bu pencelerin aynı zamanda izolasyon değerleri de yüksektir. Çift açılır PCV pencerelerde hiçbir sorun görülmez ve kolayca kullanılır.

Kalite Açısından Çift Açılır PVC Penceler

Çift açılır PVC pencereleri seçmek için en büyük neden, sağlam ve hafif olmalarıdır. Alminyum ve ahşap gibi pencerelerle kıyaslandığında büyük dayanım gösteren bu pencereler, işlevsellik açısından da tercih edilir. Aynı zamanda, çift açılır PVC pencere ateşe dayanıklılık da gösterir. PVC nin polimer zincirinde klor atomu vardır ve bu nedenle zor alev almaktadır. Bununla birlikte, ısı kanağı hemen durduğunda yanma da durmaktadır. Çift açılır PVC pencerelerin en büyük özelliği de uzun ömürlü olmalarıdır. PVC maddesi pencere üretiminden önce bir sıra malzemeler ile birleştirilir ve bu sayede daha uzun ömürlü hale gelir. Değişen hava şartlarına her zaman uyum sağlamakta ve bu sayede de ısı yalıtımı açısından oldukça tercih edilmektedir.


İncele

Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın
www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net