Egepen Ankara

Evlerde, işyerlerinde veya tüm binalarda kullanılan PVC ürünlerin tam olarak nasıl üretildiğini, hangi markanın hangi şirkete ait olduğunu ve daha da önemlisi en kaliteli PVC markasının hangisi olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır Ankara’da hizmet veren ve binlerce kişiye birinci sınıf malzemeden üretilen PVC ürünleri tanılan Egepen Ankara Yıldız Mühendislik, dünyaca ünlü Deceuninck markasının Ankara yetkili servisidir. Egepen Ankara sadece Egepen değil, Deceuninck markasının sahibi olduğu iki farklı markanın da satış ve montajını yapmaktadır. Alanında uzman çalışan kadrosu ve yılların getirdiği tecrübe sayesinde hatasız bir işçilik çıkaran Egepen Yıldız Mühendislik, müşterilerine çeşitli indirimler ve ödeme kolaylıkları da sağlamaktadır.

Egepen Ankara

Egepen Deceuninck

Dünyada PVC sektöründe önde gelen birkaç isim vardır. PVC ürünlerinin üretimi yaparak dünyaya tanıtan ilk isimlerden biri olan Pimapen, Belçika asıllı eski şirket olan Egepen Deceuninck markasının ürünüdür. Yine bildiğiniz Egepen ve Winsa da Deceuninck şirketinin resmi markalarıdır. Ankara’da bu 3 markadan herhangi birinin ürününü almak veya genel olarak bilgi sahibi olmak isterseniz, Egepen Ankara Yıldız Mühendislik ile görüşmelisiniz. Binlerce ürün çeşidi ile ihtiyacınız olan ürünü bulmanızda yardımcı olacak, en uygun fiyat garantisi ve kredi kartına tam 12 ay taksit imkânı ile de ödemelerde kolaylık sağlayacaktır. Egepen Ankara, merkezi Çankaya’da bulunan ve tüm Ankara’ya hizmet veren yetkili servistir.

 

Ankara Cam Balkon Sistemleri

Kış aylarına yavaş yavaş geçtiğimiz bu günlerde bile balkon keyfini yarıda bırakmak zorunda kalıyoruz. Havanın soğuması ile beraber sabahları buz gibi olan hava, balkonda kahvaltı yapmaya müsaade etmiyor. Yine aynı şekilde akşamları da yemekleri balkonda yiyemiyoruz. Keza yaz aylarında da balkonda olan sıcaktan dolayı çıkamıyor, güneşin etkisinden kurtulamıyoruz. Egepen Ankara ile bu sorunlara dur diyor ve yaz kış zaman fark etmeksizin balkon keyfinin tadını çıkarıyoruz.

Egepen Ankara Yıldız Mühendislik, birçok ilke imza atmış nadir firmalardan bir tanesidir. Bugüne kadar satmış ve montajını yapmış olduğu hiçbir üründen olumsuz dönüş almamış, tamamen müşteri memnuniyetini esas alarak iş yapmıştır. Ankara cam balkon sistemleri arasında en çok tercih edilen marka olan Egepen, ister yalıtımlı isterseniz de renkli cam seçenekleri ile sizleri beklemektedir. Balkondan mahrum kalmamanız ve en azından balkonu bir oda gibi kullanmanız için Ankara cam balkon sistemlerini tercih etmelisiniz.

Ankara Sineklik

Yaz aylarının başlangıcında ve ortalama 4 ay boyunca herkesin derdi olan sineklerden kurtulmak artık sanıldığı kadar zor değil. Egepen Ankara sineklik modellerine bakıldığında, evde beslediğiniz kedinizden tutun da sürmeli sineklik modellerine kadar birçok çeşit sizleri beklemektedir. Ankara sineklik modelleri arasında en çok tercih edilen sürme sineklik, istenildiğinde sağ ve sol taraflara kayma özelliği sayesinde büyük oranda talep görmektedir.

Egepen Ankara sizlere sadece klasik sineklik modellerini sunmuyor. Evde besliyor olduğunuz küçük canlılar için ise çelik kedi sinekliği üretmektedir. Kediler, bilindiği gibi yüksek yerlerde oturmayı ve dışarıyı seyir etmeyi oldukça severler. Dostlarımızın buralardan düşerek yaralanmalarını hatta hayatlarını kaybetmelerini istemeyiz. Bu yüzden pati ve yaslanmalara karşı dayanıklı olan ve çelikten üretilen çelik kedi sinekliği, sizlere ve evde beslediğiniz canlılara büyük oranda güven verir. Ayrıca normal sinekliğin yaptığı işlevi de tam olarak üstlenir. En uygun fiyat garantisi ile çelik kedi sinekliği Egepen Yıldız Mühendislikte sizleri beklemektedir.

Ankara Egepen

Egepen Ankara PVC Kapı ve Pencere Sistemleri

Herhangi bir kapalı alanda en büyük önem arz eden konulardan bir tanesi kapı ve pencerelerdir. Kapı ve pencerelerin sağlam, dayanıklı ve kaliteli olması; içerinin havasını değiştirmekle beraber ciddi bir sessizlik de sağlar. Egepen Ankara aracılığı ile satın alabileceğiniz, birinci sınıf kalitede malzemelerden yapılan PVC kapılar, daha çok lavaboda kullanılsa da çeşitli renk ve model seçenekleri ile evin her odasında kullanılabilmektedir.

PVC pencere konusu da tıpkı kapılar gibi büyük önem taşımaktadır. Egepen Ankara Yıldız Mühendislik tarafından sizlere sunulan PVC pencereler, kısmi de olsa yalıtım sunmaktadır. Özel üretim ile getirilen bu pencereler sağlamlık ve kalite açısından üst düzey olup, ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır. Alanında uzman çalışanlar sayesinde çok kısa bir süre monte edilen Egepen PVC pencereler, herkes faydalansın diye en uygun fiyat garantisinde.

Egepen Ankara PVC Sürme Sistemleri

Son zamanlarda özellikle yeni yapılan konutlarda sıkça karşılan bir özellik ise sürme sistemlerdir. Oldukça kullanışlı ve pratik olan Egepen sürme sistemleri, her ev ve işyerinde olması gereken bir üründür. Standart kapıların kapladığı alanı size geri veren sürme sistemler, ısı ve ses yalıtımı sayesinde bambaşka bir hal alıyor. Egepen Ankara sayesinde tamamen özel üretim ile getirilen sürme sistemler, en uygun fiyat garantisinin yanı sıra kredi kartına tam 12 ay taksit imkânı ile satılmaktadır. Egepen PVC sürme sistemleri, sadece evlerde değil işyerlerinde de sıkça kullanılmaktadır. Özellikle ofislerde odalar arası geçişlerde ve balkon çıkışlarında kullanılan bu sistem, çalışanların daha çok vakit kazanması için birebirdir.

Müstakil veya villa olarak adlandırılan evlerin bahçe katlarında da oldukça yoğun bir şekilde PVC sürme sistemleri kullanılmaktadır. Evin içerisinden bahçeye çıkan kata sürme sistemler entegre edildiğinde, kesinlikle muhteşem bir hava katmaktadır. Kullanım olarak da oldukça pratik hale gelen Egepen Ankara sürme sistemlere sahip olmak için Egepen Yıldız Mühendislik ile iletişime geçebilirsiniz.

Egepen Deceuninck Ankara

Egepen PVC Kepenk Sistemleri

Özellikle tatil bölgelerine gittiğinizde, yazlık evlerin pencerelerinde kepenk olduğunu görebilirsiniz. Çok bir gereklilik gibi görünmeyen bu PVC kepenk sistemleri, aslında büyük bir önem taşımaktadır. Egepen Ankara sayesinde ulaşabileceğiniz PVC kepenk sistemleri, evlerde ve işyerlerinde güvenlik de sağlamaktadır. Tatile çıkacağınız veya bir süre evde olmayacağınız zaman kepenk sistemini aktif ettiğinizde, çok fazla olmasa da bir nebze güvenlik sağlar; caydırıcı olur. Aynı zamanda yine bakıldığında soğuk kış aylarında kullanılmayan odaların kepenkleri kapatılabilir, pencerelerin zarar görmesi engellenebilir.

Egepen PVC Kepenk sistemleri özel bir mekanizma ile üretilmektedir. Açma ve kapatma işlemleri sadece saniyeler alırken, dışarıdan da muhteşem bir görüntü sağlamaktadır. Renk seçeneklerinin yoğunluğu nedeni ile de karar verme aşamasında eviniz veya işyeriniz için en doğru rengi seçebilirsiniz. Egepen Ankara, kepenk sistemleri ve diğer ürünlerin satışında kredi kartına tam 12 ay taksit imkânı sunmaktadır. Hepsi ve daha fazlası için Egepen Yıldız Mühendislik sizleri bekliyor.

Egepen Isı ve Ses Yalıtımı

Ankara gibi nüfus yoğunluğu fazla olan şehirlerde ses yalıtımı olmadan rahat etmek pek mümkün olmayabiliyor. Çankaya, Kızılay gibi daha da kalabalık yerlerde oturuyor iseniz kesinlikle ses yalıtımı yaptırmak gereklidir. Egepen Ankara Yıldız Mühendislik aracılığı ile sahip olabileceğiniz ses yalıtımlı pencereler, en uygun fiyat garantisi ile satılmaktadır. Aynı zamanda sadece ses değil ısı ve ses yalıtımı beraberinde bulunan ürünler ile sadece tasarruf etmiş olmayacak, birçok çeşit model ve renk arasından seçeceğiniz ürün ile evinize ayrı bir hava katmış olacaksınız. Egepen Ankara ile iletişime geçmek ve bu muhteşem ürünlere göz atmak için Çankaya’da bulunan showroomu ziyaret edebilirsiniz.

 


İncele

Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın
www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net