Egepen Dikmen

Ankara’nın bilindik ilçelerinden biri olan Dikmen, nüfus yoğunluğu ile de dikkat çekmektedir. Nüfusun yoğun olduğu her şehirde olduğu gibi Dikmen’de de gürültü eksik olmuyor. Özellikle araçların sesleri, çarşıya yakın olan yerlerde yoldan geçen insanların sesleri, mahalle aralarında ile farklı gürültüler maalesef ki huzuru kaçırabiliyor. Tüm bunlardan kurtulmak ve rahat bir nefes almak için Egepen Dikmen sizlerin yanında. Baktığınızda görebileceğiniz birinci sınıf kalitede malzemeler ile alanında uzman çalışanlar, on numara bir işçilik çıkarıyor. Ses yalıtımlı PVC pencereler, camlar, kapılar birçok çeşit renk ve model ile sizleri bekliyor. Yalnızca ses yalıtımı değil, ısı ve güneş ışığı yalıtımları da yine Egepen Dikmen’de sizlerle beraber.

Egepen Ankara

Ankara, Türkiye’nin en büyük şehirlerden bir tanesidir. Yaz aylarının sonunda başlayan ayaz ve soğuk, ilkbaharın sonlarına kadar devam etmektedir. Bu gibi sorunların tek çözümü, Egepen Ankara ile iletişime geçmek oluyor. PVC Pencere ve Kapı sistemleri, Sürme sistemler ve cam balkon sistemlerinin tamamı ses ve ısı yalıtımlı olarak üretilmektedir. Isı yalıtımı sayesinde ay sonu yakıt ödemeleriniz daha da düşecek, 3 ayarında açtığınız doğalgaz ortalama 2 derecelerine inecektir. Bunun nedeni ise ısı yalıtımlı camlar ve kapılar sayesinde, içeride oluşan sıcaklık dışarıda gitmeyecek ve sürekli ev içerisinde sirkülasyon halinde olacaktır. Egepen Ankara, büyükşehirde yaşayan kişiler için muhteşem kolaylık ve birinci kalitede malzeme sağlamaktadır.

Egepen Dikmen

Egepen Çankaya

Türkiye’nin en büyük ilçesi olan Çankaya, Ankara’nın güzide yerlerinden bir tanesidir. Çankaya’da çok sayıda müstakil bina bulunmaktadır. Müstakil binaların ısınma konusu da bir hayli sıkıntılı olabiliyor. Dublex evlerinizde sorun yaşamayın diye Egepen Çankaya hizmetinizde. Cam balkon, sürme kapılar ve pencereler, Eco Bella Camoda sistemleri gibi birçok ürünler ile evinizde, işyerinizde huzura kavuşabilirsiniz. Ses yalıtımlı olması özellikle çocuklu aileler için büyük avantaj olurken, ısı yalıtımlı olması ise daha düşük fatura ödemenizde avantaj sağlamaktadır. Ayrıca sadece kışın değil, yazın evin içerisindeki soğuk havayı dışarıya kaçırmamak ve dışarıdaki sıcak havayı da içeriye almamak için ısı yalıtımlı PVC pencere sistemlerini tercih edebilirsiniz.


İncele

Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın
www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net