Gölbaşı Pimapen

Gölbaşı Pimapen

Günümüzde sıkça tercih edilen PVC malzemeler, eski zamanlarda bazı nedenlerden dolayı çok fazla tercih edilmiyordu. Bu nedenlerin arasında merdiven altı ve kesinlikle kalitesiz malzemelerden üretilen ürünler yer alıyordu. Ancak artık böyle bir ihtimal kalmıyor ve Gölbaşı Pimapen Ankaralıların hizmetine başlıyor. Dünyaca ünlü Deceuninck markasının Ankara yetkili servisi ve bayisi olan Gölbaşı Pimapen, alanında uzman çalışan kadrosu ve yılların getirdiği tecrübe sayesinde sizlere hatasız bir işçilik sunuyor. 7 gün 24 saat hizmetinizde olan Gölbaşı Pimapen PVC pencere ve kapı sistemleri, çelik kedi sinekliği ve cam balkon sistemleri gibi birçok ürünleri en uygun fiyat garantisi ile anında monte ediyor.

Çelik Kedi Sinekliği

Ne mutlu ki günümüzde birçok hayvan sever kişi evinde bir canlı besliyor. Özellikle evde bakılmaya uygun olan kedi ve köpekler, birçok sorumluluğu da beraberinde getiriyor. Evinde kedi besleyen kişiler başta olmak üzere köpek besleyenler de çok iyi bilirler ki bu canlılar pencerelerden dışarıya bakmaktan hoşlanırlar. Ancak bu durum birçok zaman büyük tehlike yaratmakta ve hatta can kayıplarına sebebiyet vermektedir. Gölbaşı Pimapen aracılığı ile sahip olabileceğiniz çelik kedi sinekliği, isminden de anlayabileceğiniz gibi tamamen çelikten üretilmiştir. Bu ürününü sizlere sağladığı en büyük avantaj, evde beslediğiniz canlılar pencereden dışarıyı seyir ederken aklınızın kalmamasıdır. Çelik kedi sinekliği pati darbelerine ve yaslanmalara karşı dayanıklıdır.

Ankara Stor Sineklik

Günümüzde oldukça yaygın olan stor perdeler, kullanım rahatlığından dolayı herkes tarafından sevilmektedir. Peki, bir de aynı ürünün sinekliği var desek? Özellikle yaz aylarında kendilerini gösteren sinekler, rahatsızlık vermelerinin yanı sıra birçok virüsü de üzerlerinde taşımaktadır. Sineklik kullanmak ise sineklere karşı bir önlemdir. Stor sineklik, perdelerde sıkça görülen mekanizmanın sinekliğe uyarlanmış halidir. İstediğiniz zaman saniyeler içerisinde yukarı kaldırabilir, geri aşağı indirebilirsiniz. Yer kaplamayan ve pencerenin kullanımına engel olmayan Ankara stor sineklik modeli, en uygun fiyat garantisi ile Gölbaşı Pimapen şubesinde sizleri beklemektedir. Kredi kartına tam 12 ay taksit imkânı ile sunulan stor sineklik, birinci sınıf kalitede malzemelerden üretilmiştir.


İncele

Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın
www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net