İdeal pencere için gelişmiş karar WDS 7 Serisi

İdeal pencere için gelişmiş karar

Enerji verimliliği ve ses yalıtımı, WDS 7 SERIES geliştirme aşamasında temel değerlerdir. Evinizde ısı ve rahatlığı korumak için ideal bir inşaat oluşturmayı başardık. Formülü 70 \ 40 \ 6’ya yazdığınız için, yüksek ısı yalıtımı ve donmaya karşı kaliteli koruma elde edersiniz.

70 mm profilde birleştirilen
6 oda
 Ukrayna pazarı için olağanüstü bir teklif. Enerji tasarrufu kararları için benzersiz özellik kombinasyonu
6 oda , tüm yıl boyunca enerji tasarrufu için en yüksek ısı yalıtım seviyesini sağlar.
Sıcak camlama imkanı. Sistem enerji tasarrufu ile üçlü veya çift cam ile tamamlanabilir.
2 ° eğim açısı ile çerçeve ve kanat arasındaki düzgün rabbet sayesinde daha iyi su tahliyesi ve kolay temizlik
Pencerenin premium rüzgar yükü direnci 14 mm’lik saptırma genişliğine kadar uzanıyor
Ahşap dokular veya High-Tech stilleri gibi görünen laminasyon imkanı sayesinde iç ve dış tasarımı tamamlar.

 

WDS 7 SERİSİ Lamine Pencereler

Doğal bir görünüme değer veriyorsanız ve pencere teknolojisindeki en son gelişmelerden yararlanmak istiyorsanız ahşap dekor yüzeyli WDS lamine pencereler tercih edin. Eski bir evi yenilerken klasik bir tarz ya da mimari tasarımınızda doğaya yakın bir görünüm istiyorsanız, bu pencereler özel bir dokunuş katacak.


İncele

Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın
www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net