Lamine camların avantajları

Çekici tasarım

Profil, ahşap dokuyu görsel olarak ve hissederek andıran özel bir laminasyon filmi ile lamine edilir. Burada ahşap doku için çok özel düğümler, tahıllar, katmanlar bulacaksınız. WDS Renk paleti yeterince zengin. Burada da grenli yapılı, metalik renkler ve doğanın tonları olan kömür boyalarını da bulabilirsiniz. Bu renkli pencere evinizin gerçek bir tamamlayıcısı olacak.

Pencereniz için diğer pencere parametrelerini seçebilirsiniz. Her iki tarafı laminasyon (dış ve iç taraf), sadece cephe tarafı veya sadece iç taraf laminasyonu sipariş edebilirsiniz. Dış laminasyon, içinde beyaz bir pencere ve dış cepheden renk verir. Salondaki yönetici ayrıca laminasyon içinde seçerken seçilen dokuya uyan kulp ve menteşeleri seçmenize yardımcı olacaktır.

Kalite

WDS lamine pencereler, beyaz olanlar kadar size hizmet edecektir. Laminasyonumuz son teknoloji ekipmanlarla üretilmektedir. Laminasyon atölyesi uzmanları laminasyon süreçlerinde önde gelen Avrupalı uzmanlardan öğrenirler. Laboratuvarımız lamine profil üretiminin her aşamasında kaliteyi kontrol eder. Ürünümüzü ısı ve dona karşı stabil hale getiren gelişmiş malzemeler ve teknolojiler kullanıyoruz. Ayrıca ekstra bakım gerektirmez.


İncele

Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın
www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net