Ostim Pimapen Firmaları

Ostim Pimapen Firmaları

Ankara’nın büyük bir şehir olması çoğu zaman avantaj olurken bazı zamanlarda dezavantaj da olabiliyor. İçerisinde barındırdığı birçok firma ve şirket bulunurken bir o kadar da merdiven altı üretim yapan işletmeler bulunmaktadır. Özellikle PVC konusunda özenle seçim yapmalı ve seçilecek markaya dikkat edilmelidir. Dünyaca ünlü Belçika merkezli bir şirket olan Deceuninck, ülkemizde 3 farklı marka ile faaliyet göstermektedir. Bu markaların başında Pimapen gelirken diğer ikisi Egepen ve Winsa’dır. Ostim pimapen firmaları arasında bulunan Egepen Kaya Mühendislik, Deceuninck markasının Ankara yetkili bayisi ve sevisidir. Sadece klasik PVC kapı ve pencere ürünlerini değil aynı zamanda cam balkon sistemleri, camoda, sürme sistemler ve çelik kedi sinekliği gibi birçok ürünün satışını ve montajını sağlamaktadır.

Ostim Pimapen

Ostim pimapen firmaları arasında bulunan ve ülkemizde en çok bilinen 3 markanın yetkili servisi olan Egepen Kaya Mühendislik, en uygun fiyat garantisi ile satışını gerçekleştirmektedir. Ayrıca ödeme kolaylık sağlaması açısında kredi kartına vade farksız 12 ay taksit imkânı da sunan Egepen Kaya Mühendislik, PVC ve Alüminyum alanındaki tüm ürünlere sahiptir. Özellikle PVC pencere ve kapı sistemlerinde elinde barındırdığı ve birinci sınıf kalitedeki malzemelerden üretilen modeller sıkça tercih edilmektedir. Öte yandan bakıldığında yine PVC sürme sistemler de Ankaralılar tarafından oldukça sevilmektedir. Isı ve ses yalıtımı da sunan PVC ürünler, ay sonu gelen faturalarda bir nebze de olsa tasarruf yapmayı sağlamaktadır.

Ostim Cam Balkon

Kış ayları geldiğinde Ankara gece gündüz oldukça soğuk olmaktadır. Soğuk Ankara günlerinde balkonda oturmak imkânsız hale gelirken, balkon zemini ve duvarları da yağıştan dolayı zarar görmektedir. Ayrıca balkonu sadece oturmak değil kullanılmayan eşyaları kaldırmak için de kullanılabilir. Bunun için yapılması gereken tek şey ostim pimapen firmaları arasında bulunan ostim cam balkon ile iletişime geçmek olacaktır. En uygun fiyat garantisi ile satılan ürünler alanında uzman çalışan kadrosu sayesinde hatasız bir şekilde monte edilmektedir. Ostim cam balkon ile iletişime geçmek için 7 gün 24 saat telefonu kullanabilirsiniz.


İncele

Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın
www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net