PVC Boru

PVC Boru, müteahhitlere, mühendislere operatörlere, kamu hizmetleri ve sulama bölgeleri de dahil olmak üzere geniş bir kullanıcı yelpazesine güvenilir ve dayanıklı hizmetler sunan modern teknolojinin bir ürünüdür. Bir dizi performans avantajı sayesinde , PVC borular artık birçok geleneksel malzemelerin yerini almıştır. PVC boruların temel özelliği, hafif olmasıdır. PVC borular diğer boruların yapımında kullanılan malzemelere narazan muazzam bir hafiflik avantajı sunar. Bu boruların en uzunları bile tek bir kişi tarafından da kolayca taşınabilir. Bu daha az montajcı gerektiği ve kiralanan boruların, demir ve çelikle kıyaslandığında nispeten daha hzlı monte edilebileceği anlamına gelmektedir. Ayrıca daha az ağırlık sonucu nakliye ücreti de size daha az yansıyacaktır.

PVC Boru Faydaları

PVC boru kırılmaya karşı da yüksek performans sergiler. PVC borular, sert bir PVC bileşenlerinden yapılsa da PVC borunun kendisi kırılma olmaksızın dayanıklılık özelliği gösterir. PVC boruların esneklik özelliği özellikle toprak hareketlenmelerinin daha çok öngörüldüğü yerlerde gömülü uygulamalar için önemli bir avantajdır. Basınç uygulamalarında, PVC borular büyük dayanıklılık gösterir. Aynı zamanda, diğer tüm boru tiplerine göre su darbelerine karşı daha dayanıklıdır. Boru sistemlerinin tasarımı zamanı ana kaygıların başında akış hızı ve basınç gelir. PVC borular sıvı sürtünmesini ve akış direncini azaltarak daha pürüzsüz duvar yüzeyleri sağlar. Bu hidrolik pürüzsüzlük, kanalizasyonlarda çamur birikmesini önler ve su dağıtım şebekelerindeki tüberkülasyon ve kabuklanmayı hemen hemen ortadan kaldırır.

PVC Boru Özellikleri

PVC boru,yarım yüzyıldan uzun bir süredir kullanılan ve toksik maddebulundurmayan güvenli bir malzemedir. Aynı zamanda dünyanın en çok araştırılmış ve test edilmiş plastikidir. PVC borular genellikle 6 metre uzunluğunda tedarik edilse de gerektiğinde daha fazla uzunluklarda da temin edilmektedir. Bu sayede, diğer boru ürünleri ile karşılaştırıldığında boru için gereken eklem sayısı da daha aza indirgenir. Daha az derzler daha hızlı ve daha verimli kurulum, daha az hidrolik sürtünme ve daha az sızıntı için olanak sağlar.PCV borular bununla birlikte yangın zamanı aleve karşı da direnç gösterir. Harici bir ateşleme kaynağı, bu boruları kolay kolay etki etmek ve etken ortadan kalktığında yanmaya da devam etmezler. Kendiliğinden tutuşma sıcaklığı ise 450 ° C’dir.


İncele

Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın
www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net