PVC dönüştürme

İşlenebilir bir malzeme olarak üretildikten sonra, PVC, toplu olarak “dönüştürücüler” olarak bilinen şirketlere aşağıdan tedarik edilir.
Bu firmalar ya nihai PVC ürünlerini satışa sunmakta ya da daha fazla alt şirket için bileşen haline getirmektedir.

Kullanılacak olan son ürün ve işleme teknolojisinin gereksinimlerini karşılayan bir ‘bileşik’ yaratmak için PVC reçineye stabilizatörler ve plastikleştiriciler dahil çeşitli katkı maddelerinin eklenmesi gerekmektedir. Bileşikler, dönüştürücüler tarafından veya işlem için hazır hazır karışımları tedarik eden ayrı ‘birleştiriciler’ tarafından gerçekleştirilebilir. PVC bileşiği daha sonra ekstrüzyon, kalıplama ve takvim gibi işlemlerle ‘dönüştürülür’.

PVC reçine endüstrisi, PVC katkısı üreticileri ve PVC birleştirme ve dönüştürme endüstrisi birbirleriyle yakından ilişkilidir ve genellikle “PVC endüstrileri” olarak kısa bir süre içinde topluca ifade edilmektedir.
Batı Avrupa’da toplam PVC üretim ve dönüştürme endüstrisi, 530.000’den fazla iş sahibi 21.000’den fazla şirket ve 72 milyar avrodan fazla cirosu içermektedir.

Sektör, kabaca dört gruba ayrılabilir: PVC polimer üreticileri, stabilizatör üreticileri, plastikleştirici üreticileri ve PVC dönüştürücüler.


İncele

Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın
www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net