PVC Formülasyon-ABD-2018

27 – 28 Şubat 2018, Pittsburgh Marriott City Center, Pittsburgh, PA, Amerika Birleşik Devletleri

AMI’nin ABD’deki 1. PVC Formülasyon konferansı, 27-28 Şubat tarihleri arasında Pittsburgh, PA’daki Pittsburgh Marriott City Center’da gerçekleştirildi.
Uzman konuşmacıların iki günlük teknik ve piyasa sunumları programı, PVC ticaret ve teknolojisindeki küresel eğilimleri kapsamakta olup, bunlar arasında plastikleştiriciler, stabilizatörler, yağlayıcılar, darbe modifiye ediciler, fonksiyonel dolgu maddeleri, pigmentler gibi bir dizi PVC katkısının en son gelişmeleri yer almaktadır. üfleme maddeleri ve antimikrobiyaller.

Yoğun sunum programına ek olarak, etkinlik, bir dizi tedarikçiden ekranlar içeren, odaklanmış bir sergi alanında üst düzey ağ fırsatları sağladı.
Şimdi 10. yılında olan Avrupa PVC Formülasyon konferansımızın başarısı üzerine, yeni temaslar kurmak ve sektördeki en yeni teknik ve iş trendlerini keşfetmek isteyen herkes için ideal buluşma noktası olarak inşa edildi.


İncele

Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın
www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net