PVC iyi bir çevresel seçimdir

PVC, dünyada en yaygın kullanılan plastik malzemelerden biridir. İnşaat, sağlık, ulaştırma ve elektronik gibi birçok alanda büyük sosyal faydalar sağlar.

Hammadde üreticileri hem de ürün üreticileri olarak PVC ile çalışan üye şirketler için bir sektör grubu vardır. Bu sektör grubu PVC Forum, PVC ürünlerini sürdürülebilir bir topluma uyarlamak ve PVC ile ilgili gerçek bilgileri geniş bir sosyal perspektifte hammadde ve malzeme olarak yaymak için çalışıyor.
PVC’nin dünyadaki en yaygın kullanılan plastik malzemelerden biri olmasının sebeplerinden biri, plastiğin kendine has özelliklere sahip olmasıdır. Bu, PVC’nin sağlık sektöründe hortumlar ve kan torbaları gibi aşırı yumuşak ürünlerden su ve atık su boruları, pencere çerçeveleri ve kablo kanalları gibi sert ürünlere kadar çok çeşitli uygulamalarda kullanılabileceği anlamına gelir.

PVC, uzun ömürlü ürünler sunar. PVC ürünlerinin yaklaşık yüzde 80’i hizmet ömrünün uzun olduğu inşaat sektöründe kullanılmaktadır.
PVC, iklim açısından akıllı bir plastiktir. Üretim sırasında en düşük karbondioksit emisyonuna neden olan üç plastikten biridir. PVC en az enerji harcayan plastiktir. Ayrıca enerji tüketimini ve emisyonları daha da azaltma potansiyeli var.

Bugün, toplumun sürdürülebilir bir topluma çevrilmesi gerektiğine dair yaygın bir anlayış var, çünkü gelecek nesillerin yaşamlarını tehlikeye atmamalıyız. PVC endüstrisi bu sürdürülebilir kalkınmaya çeşitli yollarla katkıda bulunmaktadır. Zaten 1990’larda, PVC endüstrisi benzersiz bir gönüllü taahhütte bulundu. Avrupa’daki sektördeki tüm şirketleri kapsar. Endüstri yenilenebilir ve geri dönüştürülmüş hammaddelere dönüşüyor, tüm PVC ürünlerinin geri dönüştürülmesini sağlamak için çalışıyor ve enerji tüketiminin azalmasına ve doğal kaynakların tasarrufuna katkıda bulunan yeni ürünler ve üretim süreçleri geliştiriyor.


İncele

Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın
www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net