PVC Kapı Fiyatları

PVC kapılar, petrol ve tuzdan elde edilen PVC malzemesinden yapılır. PVC kapıların temel özelliği, dayanıklı olmaları ve düşük fiyat olanağı sunmalarıdır. PVC kapı fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır ki, bunların başında kapı tarzı gelir. Kapı stilleri, kapının üretimine ve kurulma şekline göre değişmektedir. Bazı kapı şekilleri diğerlerinden daha farklı boyuttadır ve bu etken de PVC kapı fiyatları değerlendirilirken göz önünde bulundurulur. Tabii ki, cam bulundurma oranı da fiyatları etkileyebiliyor. Örneğin, temperli cam, flot camdan daha maaliyetlidir. Standrat renkler kapı fiyatlarını pek etkilemez. Sorumlu firmaya kapı rengi ile ilgili bir bilgi vermediğiniz takdirde, zaten size beyaz bir kapı gelir. Ancak, ahşap kaplama gibi özel kapılar, PVC kapı fiyatlarını %10-20 daha fazla etkilemektedir.

Ekonomik PVC Kapı Fiyatları

Isı yalıtım durumu da kapı fiyatlarına etki etmektedir. Kapılarınızda olmasını istediğiniz ısı verimliliği ne kadar yüksek olursa PVC kapı fiyatları da o kadar yüksek olacaktır. Kapı renklerinde olduğu gibi standrat beyaz kapı kolları da PVC kapı fiyatlarını etkilemez. Ancak kapıda bulunan aksesuar sayısı ve bunların bitişleri kapı fiyatlarını etkiler. Kapınızın camı, renkli cam veya farklı desenlerle süslenebilir. Alternatif olarak, kapı renkleri yerine dokulu camlar da kullanılabilir. Özellikle, baz kapılarda genellikle net bir görüntü olması istenmez. Böyle durumlarda, dokulu camlar sizin için idealdir. Ancak tabii ki bu kapı camları daha pahalıya mal olur ve bud a kapı fiyatını etkiler.

Dayanıklı PVC Kapı Fiyatları

PVC kapılar, diğer kapı türlerine göre daha fazla olanak sağlar. PVC kapı seçmeniz için temel nedenleri bu şekilde sıralayabiliriz:
· Piyasadaki diğer kapı türlerine oranla daha ucuzdur. Nedeni PVC malzemesini üretiminin kolay olmasıdır. Düşük PVC kapı fiyatları bu kapıların kalitesiz olduğu anlamına gelmez. Ve bu sayede, işlevsel ve düşük maaliyetli bir kapı elde etmiş olursunuz.
· Ahşaptan farklı olarak, PVC kapılar, ısı yalıtımı konusunda mükemmel biz performans gösterir. Kapı içerisinde bulunan katlı sistem sayesinde, havanın içeri girmesi engellenir ve bu şekilde ortamda bulunan ısı korunur.
· PVC kapılar daha dayanıklıdır. Yapıldığı malzemenin dokusu, oldukça serttir ve hasarlara dayanıklıdır. Ortalama 25 yıl kullanım ömürleri vardır.


İncele

Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın
www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net