PVC Kapı Pencere Isı Sistemleri

Günümüz şartlarında tasarruf ve verimlilik toplumsal yaşamda çok önem kazanmıştır. Bu bağlamda kapalı alanların gerek ısı gerek ses bakımından yalıtımı gelişen teknolojinin önemli çalışma ve araştırma alanları içerisine girmiştir. Barınma ve konaklama yerlerinin doğayla temasını sağlayan kapı ve pencereler dayanıklı ve tasarruf özelliğine sahip olması gerekmektedir.Kapı ve pencere üretiminde seçilebilecek malzemeler arasında en yüksek fayda ve performansın sahibi, yüksek teknoloji ürünü olan PVC (polivinil klorür): günümüzde iş yerlerinin, evlerin, binaların, çeşitli üretim ve konaklama alanlarının vazgeçilmezi konumundadır.

Yüksek ses ve ısı yalıtım performansı ile ün kazanan PVC pencere sistemleri, üretilmek üzere tasarlanırken, yaşam kalitesini arttırmayı ve ultra tasarruf sağlamayı amaçlayarak planlamalar yapılır. Pencere sayısının artması diğer yapı malzemeleri kullanıldığında enerji sarfiyatı açısından büyük bir dezavantaja sebep olsa bile, PVC sistemlerde tam aksine yönde büyük fayda sağlayacaktır.

Ahşap ve alüminyum pencerelere nazaran ses ve ısı yalıtımında çok daha yararlı olması bunun sebeplerindendir.

PVC malzemesi, pencerede kullanımı büyük fazda verse de enerji kaybına sebep olacak bir diğer unsur ise kapılardır. Evlerde ve binalarda PVC kapı ve pencere kullanılması halinde kaybedilen enerjide yüzde otuza varan yüksek tasarruf sağlamaktadır.

Enerji tasarrufunda ve verimliliğinde ki faydalarının yanı sıra şehir yaşamına da son derece uyumlu PVC sistemleri, içerideki sesi dışarıya ve dışarıdaki sesi de içeriye vermemesi açısından kullanıcıları açısından vazgeçilmeyecek konforlu yaşam alanları oluşturur.

Tüm işlevler faydaları ile beraber kötü hava şartlarında yüksek dayanıklılığa sahiptir. PVC malzeme kullanılarak üretip yapılmadan önce eklenen katkı maddeleriyle güçlendiren malzeme, kötü şartlara dayanma sınırını, renk ve temiz görünümünü ve elektriksel niteliğini ortaya koyar. Pencere ve kapıların açık havayla teması yüksek olduğundan, PVC kimyasal bozulmalara ve çözülmelere diğer üretim malzemelerine nazaran üstün performans sergiler. Bu açıdan son derece uzun ömürlü ve kullanışlıdır.

Görünüm açısından birçok renk seçeneğine sahip PVC, içerisinde kullanılan bileşenler sayesinde kapı ve pencere temizliğini uzun bir iş olmaktan çıkarıp kullanıcılarına büyük bir kolaylık sağlamaktadır.


İncele

Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın
www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net