PVC Makinesi

PVC makinesi, pek çok çeşitleri olan ve kullanım şekli çeşitlerine göre değişen makinedir. PVC makineleri, kapı, pencere, cam çıtası, bahce çiti, gibi alanlarda kullanılan, PVC doğrama elemanlarının gerekli boyut, ebat ve miktara uygun olarak, seri ve hatasız kesilmesi, köşe temizliği, delinmesi, kaynak yapılması, çapak temizliği için kullanılmaktadır. Bir diğer anlamda, PVC profillerden, istenen boyut ve ebatlara göre doğrama elde edilmesi için kullanılan makineler de denebilir. PVC makinelerinin işlevsellliğine göre birçok çeşidi bulunmaktadır:

• Çift köşe ve tek köşe kaynak makineleri
• Köşe temizliği için kullanılan makine
• Alttan çıkma çıta kesim için kullanılan makine
• Çıta kesim makinesi
• Çapak alma için kullanılan makine ve havalı tip keski makinesi
• Açılı orta kayıt makinesi

Çift Tek Köşe ve Köşe Temizliği PVC Makinesi

Her PVC makinesi, farklı bir görev üstlenir. Çift köşeli kaynak makineler, aynı anda iki köşe kaynatma amacı ile kullanılır. Aynı zamanda, kaynak aralarını düzeneleme imkanı da sunmaktadır. Tek köşe kaynak makinesi ise 20 ve 180 derece arası kaynak olanağı sağlar. 3 mm’lik kaynak erime payında ise hatasız ve dengeli bir performans gösterir. Makinenin, kaynak basıncı ve silindiri ayarlanabilir. Çift köşe kaynak makineden farkı, tek tabla hareketli olmasıdır. Köşe temizleme makinesi ise 3 tip barındırır. Makinenin yüzey ve köşe temizleme özellikleri bir birinden bağımsız olarak kullanılabilir. Köşe temizleme makinesini dokunmatik kumanda paneline sahiptir. Makinede bulunan yüzey bıçakları ayarlanabilir. Köşe temizleme makinesinin avantajı tasarım açısından kullanıcılara kolaylık sağlamasıdır.

Alttan Çıkma Çıta Kesim ve Çıta Kesim PVC Makinesi

Alttan çıkma çıta kesim makinesi ise, seri imalatlar sırasında hızlı ve güvenilir bir kesim olanağı sunar. Aynı zamanda, hassas bir kesim özelliği gösterir. Bunun yanı sıra, ara derecelerde de kesim yapma imkanı sunar. Makinenin yüksek testere özelliği sayesinde, temiz yüzey kesimleri elde edilir. çıta kesim makinesi 3 sn de işlem yapar. Ve sağ ve sol 45 derece kesimleri aynı anda gerçekleştirir. Açılı orta kayıt makinesinde ise orta kayıt profile alıştırılır. Bu makine, hız ayarı olanağı sunar. Makineye 2 seri bıçak takılır. PVC makinesi bakım ve onarımı kullanım klavuzuna uygun olarak yapılmalıdır. Uzman elemanlar tarafından yapılan bakımlar, dönemsel olarak gerçekleştirilmelidir.


İncele

Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın
www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net