PVC Panjur

Her türlü konsepte uyum sağlayan PVC panjur sistemi, tasarımları, estetik görünümleri ve işlevsellikleri açısından oldukça tercih edilmektedir. PVC panjurlar, mimari ve dekoratif açıdan her eve uyum sağlamakta ve daha modern bir görsel oluşturmaktadır. PVC panjurlar, ev, ofis gibi alanları güvenli tutar ve yalıtım açısından da fayda sağlar. Güneş ışığı,toz, yağmur gibi dış etkenlerin ortama girmesini engelleyen panjur sistemleri, güvenli yapısı nedeni ile mekanları zarar verici etkenlerden korur. Pvc panjur, aynı zamanda temizlenmesi açısından da kolaylık sağlar. Bu sayede, daha kullanışlı, daha estektik ve daha güvenli bir sistem kurulmuş olur. Dış etkenlerden koruma işlevi gören PVC panjurlar, mekanlara pratik ve estetik çözümler sunmaktadır.

PVC Panjur Faydaları

 

PVC panjur, polimer sınıfının en önemli üyesi olan PVC den yapılır. PVC özellikle son dönemlerde neredeyse kullanıdığımız tüm mazlemelerde bulunur ve dayanımı, ısı yalıtımı açısından büyük avantaj sağlar. PVC panjurlar da bu doğrultuda aynı işlevlere sahiptir. PVC panjurlar, çift kanat, katlanarak açılma özelliği bulunduran dört kanat ugulamaları ile bilinmektedir. Bu sayede, içten dışa güvenli bir koruma sistemi sağlanır. Özellikle PVC panjurların dış yüzey ile uyum sağlaması ve renk açısından estektik bir görüntüye sahip olması daha çok tercih edilen özelliklerdir. PVC panjurlar tüm pencere ve kapı sistemleri ile uyum içerisindedirler. Aynı zamanda, belirli ölçüleri ve dereceli hareketsiz lamelleri ile de güneş ışınlarına karşı korurlar.

PVC Panjur Teknik Özellikleri

 

PVC Panjur, sabitlendirme seçeneği olan çeşitleri ile de büyük kolaylık sağlar. Bu sayede, havalandırma mazgalı olarak da kullanılabilir. Aynı zamanda, PVC panjurların üretiminde PVC malzemesi kullanıldığı için zorlu doğa koşullarına, güneş ışınlarına, aleve karşı dayanım gösterirler. Bu yüksek peformansları sayesinde sık tercih edilirler. Alüminyum ve ahşap panjurlara oranla PVC panjurlar, ısı yalıtımı açısından da fayda sağlarlar. PVC panjur sistemleri, gürülütüyü engelleyen yapıya sahiptirler ve bununla birlikte dekoratif bir görünüm sağlamak adına farklı tasarımlara sahiptirler. PVC panjurlar yapısı ve kurulumu açısından evde, ofiste ve diğer mekanlarda büyük etkiye sahiptirler.


İncele

Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın
www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net