PVC Sineklik

Günümüzde birçok hastalığa neden olan sivrisinekler ve karasineklerle mücadelenin yollarını arar dururuz. PVC sineklik sistemleri bu mücadele de en etkin ve ilaçsız bir yöntemdir. Açılıp kapanma özelliği olan pencere, kapı ve cam balkon sistemlerinde PVC sineklik sistemi aranan özelliklere sahiptir. Kullanıcı odaklı üretilen ve bizi hastalıklardan ve sineklerden koruma amaçlı üretilmiştir. Birçok sineklik çeşidi vardır. İçe açılan sineklik veya sürme sineklik çeşitlerinden mekana veya doğrama tercihine göre seçim yapılabilir. Farklı renk seçenekleriyle PVC pencere, kapı ve sürme sitemlere kolaylıkla monte edilebilen bir sistemi vardır.

PVC Sineklik Çeşitleri

Yapılarda pencere ve balkon kapılarına monte edilerek bulunduğumuz ortamların havalandırılması sırasında esnasında dışarıdan içeriye girebilecek haşereleri engelleyen sisteme sineklik denir. Bu sinekliklerin birçok çeşidi vardır.

 • Yatay ve dikey stor sineklikler
 • Sabit sineklikler
 • Kanatlı içe veya dışa açılan sineklikler
 • Cırtcırlı sineklikler
 • Kapılarda kullanılan sineklikler ise üç çeşittir. Bunlar stor kapı sineklikleri, menteşeli kapı sineklikleri, sürgü kapı sineklikleridir.

Her bir sineklik türü, bulunan ortam ve PVC pencere, kapıların özellikleri düşünülerek geliştirilmiştir. Sineklik çerçevesi ölçülerini aldıktan sonra kullanılacak köşe bağlantı elemanlarının belirlenmesi gerekir. Sinekliğin profil boyları bu şekilde ölçülür. Köşe bağlantıları kullanılarak çerçeve köşeleri birleştirilir. Çekiçle hafifçe vurularak oturma alanına oturtulur. Bu uygulamalarla sinekliğinizi doğru bir şekilde monte edebilir ve doğru ölçülerle hangi PVC sineklik çeşidini kullanmanız gerektiğini bilebilirsiniz.
PVC Pencere Sistemleri ve PVC Sineklik Uyumları
PVC sineklik 
ile pencerenin uyumunu anlatmadan önce, çeşitlendirilen PVC pencere sistemlerinin birkaçına örnek verelim.

 • Legend PVC Pencere Sistemi
 • Zendow PVC Pencere Sistemi
 • Zendow Deluxe PVC Pencere Sistemi
 • Zendow Plus PVC Pencere Sistemi
 • Fusion PVC Pencere Sistemi
 • Everest Max PVC Pencere Sistemi

Tüm bu PVC pencere sitemlerinin özellikleri göz önünde bulundurulduğunda PVC sineklik sistemleri ile uyumlu şekilde geliştirilmiştir. Güvenlik açısından önemli parçalar, sineklik, pervaz ve kepenge, sistem uyum sağlayacak şekildedir. PVC sinekliklerde bu nedenle çok kolay takılıp çıkartılabilir. Örneğin; Everest Max PVC pencere sistemi özellikle PVC sineklik sistemine uygun geliştirilmiştir.


İncele

Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın
www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net