PVC Zemin Kaplama Sistemleri

1920 yılında laboratuvar ortamında sentetik plastik olarak bulunan PVC’nin üretim amacı daha ucuz maliyete daha yüksek performanstır.
PVC zemin kaplama, kapı ve pencereler ile birlikte kullanılmak suretiyle yüksek tasarruf sağlayacağından kullanımı gün geçtikçe popülerleşen sorun giderici, etkili bir yöntem olmuştur. PVC’nin homojen zemin kaplaması canlı ve derin renkli görünümüyle tercih edilme oranını her geçen gün arttırmaktadır. Özellikle hastane, fabrika gibi yoğun kullanımın olduğu, çok fazla nesnenin defalarca üzerinden geçtiği koridor bölgelerinde dayanıklı ve temiz görünümüyle sektörde fiyat ve performans açısından öncü bir konumdadır. Avantajlarına göz atacak olursak; sıvı maddelere karşı yüksek dayanıklılık gösterdiğinden herhangi bir sıvı teması halinde PVC’nin rahat bir şekilde temizlenebilmesi çok önemlidir. Sıvıya karşı güç sahibi oluşundan kabarmaya dayalı hasarlardan uzak olması tercih edilme sebeplerindendir. Üretim yöntemi ve içerisinde kullanılan maddeler sayesinde temizlik dışı sıvı etkileşiminde rutubet benzeri bozulma ve çözülmelerin oluşması mümkün değildir. Kalabalık ve kontrolün pek mümkün olmadığı alanlarda dünya çapında özellikle tercih edilmesinin en önemli sebepleri arasında yanmayan bir malzeme yapısına sahip olduğu gösterilmektedir. Tüm bu özellikleri ticari faaliyet gösteren yerleşkelerin bir numaralı tercihi olduğu bilinmektedir. İlerlemekte olan ve tüm özellikleriyle günlük yaşamın tüm olumsuz olabilecek senaryolarına karşı son derece dayanıklı yapısıyla ömürlük kullanım olanağı sunan PVC sistemleri insanlığın vazgeçilmezi olmaya devam edecektir.

Pimapen

PVC sistemleri kapı, pencere, zemin kaplama gibi alanlardaki kullanımıyla yaşamın konfor ve verimini arttırmasıyla on yıllardır dünya çapında milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Pimapen öncü bir firma olma açısından sektörün en güvenilir üretici ve satıcılarındandır. Çeşitli hava şartlarına karşı yüzlerce deneme ve yılların tecrübesiyle müşterilerinin enerji tasarrufu ve verimliliği en iyi noktaya çıkarmak için çalışan firma kapı ve pencere üretimi başta olmak üzere birçok ev ve iş yerinin PVC ihtiyacını karşılamaktadır. Kusursuz işçilik ve sınırsız müşteri memnuniyeti esasıyla çalışan firma artan deneyimi ve kadrosuyla insanlığın yaşam kalitesini arttırmayı misyon alarak, PVC denilince ilk akla gelenler arasındadır.


İncele

Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın
www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net