PVC Zeminler İçin Ekolojik Seçenekler

Kauçuk döşeme

Doğal kauçuk, PVC zeminler için ekolojik bir seçenektir. Özel bir yönün yanı sıra, kauçuk zeminler çok dayanıklı, aşınmaya karşı dayanıklı ve son fakat en az değil, rahattır. Ayrıca, her yerde kullanılabilir: hastanelerde, laboratuarlarda, müzelerde, mağazalarda, alışveriş merkezlerinde, spor salonlarında, ofislerde, kamu binalarında, toplu taşımalarda. Çok çeşitli kalınlıklarda, dokularda ve renklerde kullanılabilen kauçuk zemin, mimarı zarif, modern ve doğal zeminlere kavuşturmak için bunları birleştirme fırsatı sunuyor. 120’den fazla renk, 8 çeşit doku ve 1000’den fazla kombinasyon, bu bizim kauçuk zemin için teklifimiz. Fayans veya silindir şeklinde, bu döşeme tipi en yüksek kalite standartlarını karşılar.

NEDEN YAPIYORUZ ?

Kolay kurulum, çok iyi aşınma direnci ve yenilikçi görünüm sayesinde.
Kauçuk zeminler% 100 doğal ve geri dönüşümlüdür, doğal kauçuk ve doğal renk pigmentlerinden yapılmıştır. PVC, ftalat, asbest, halojen veya ağır metal içermez.
Kolay bakım, sigara yanıkları, mükemmel konfor ve anti-statik ve kaymayı engelleyici özellikler dahil mükemmel direnç, kauçuk zemin seçmenin başka nedenleridir.


İncele

Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın
www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net