Ses Yalıtımı Önemli mi?

Gerek ev satın alırken gerekse tadilat yapılırken birçok konuya dikkat edilir. Fakat ses yalıtımı konusuna pek fazla dikkat edilmez. Şehir pek fark etmiyor ancak özellikle kalabalık şehirlerde ses yalıtımı olması oldukça önemlidir. Bunun için normal şartlarda sıfırdan inşaat olarak ses yalıtımı yapanlar mevcut lakin pek fazla yaygın değil.

Bundan dolayı Egepen Ankara olarak hizmet veriyor, ses yalıtımlı pencereler ile daha huzurlu bir ev ve işyeri ortamı sağlıyoruz. Ses yalıtımlı PVC pencere ve kapı sistemleri ile dışarıdaki sesler neredeyse duyulmuyor, daha sessiz ve rahat bir uyku sağlıyor. Özellikle işyerlerinde; daha verimli bir çalışma sergilenmesi için ses yalıtımlı kapılar, PVC pencereler gereklidir.

Isı Yalıtımı için Egepen Ankara

Isı yalıtımı; bir evin inşaatında sıfırdan yapılabilecek bir sistemdir. Ancak ülkede son zamanlarda görülen değişik iklim şartlarına, bu yalıtımlar karşı gelemiyor. Isı yalıtımı olmayan veya yeterli düzeyde olmayan ev ve işyerlerinde doğalgaz, soba veya merkezi sistem kaloriferler ne kadar yanarsa yansın sıcak hava doğrudan dışarıya gidiyor. Egepen Çankaya bunun da çözümünü sizlere sunuyor. Isı yalıtımlı camlar, pencereler ve kapılar ile bulunduğunuz yer sıcaklığını koruyacak. Aynı şekilde yazın sıcak aylarında da içerideki serinliğin korunması için ısı yalıtımlı camlar gereklidir. Dışarıdaki sıcak havanın içeriye girişini engellemek fakat bunu yaparken de içerinin havasız kalmasını önlemek, Egepen Çankaya için oldukça kolay. Bir telefon ile tüm bu sorunları çözebilirsiniz.

Egepen Ses Yalıtımı

Sürme Sistemleri Denediniz mi?

Sürme sistemler olarak adlandırılan kapı ve pencere sistemleri, son zamanlarda oldukça yaygınlaştı. Özellikle balkonlu ve teraslı evlerde, odalar arası geçişlerde balkon kapısı olarak kullanılan sürme kapılar, geçişlerde ve temizliklerde kolaylık sağlıyor. Egepen Dikmen ile bir telefon görüşmesi sonrasında siz hiçbir işe el atmadan, A’dan Z’ye tüm PVC kapı ve pencere sistemlerine sahip olabilirsiniz. Birinci sınıf kalite ve uzman işçilik ile en doğru çözüm Egepen Dikmen’de. Ayrıca tüm bu sistemlere sadece beyaz değil, birçok renk çeşidi ile sahip olabilirsiniz. Evinize, işyerinize veya atölyenize yakışan renkler yalnızca Egepen ’de.

 


İncele

Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın
www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net