Ülkelere göre pvc sistemleri

Evinize tek bir sefer yapacağınız bir yatırımın bile değeri büyüktür. Bunun içinde mutlaka bir şeyler yapılacaksa doğru adımların atılmış olması gerekiyor. Hayatınızın değerli zamanlarını geçirdiğiniz evin sıcaklığı sizin ona bakmanıza ve onu daha güzel bir yuva haline getirmenize bağlıdır. Bunun içinde evde detaylar her zaman önemlidir. Evinizi yeniden tasarlamaya karar verdiğiniz zaman öncelikli olarak güzelliğine katkıda bulunacak olan parçaları seçmelisiniz. Dolayısıyla burada kapı ve pencereler bir evin güzel görünümünü sağlayacak en önemli aksesuarlarıdır.
Bu makalemizde de buradan yola çıkarak siz değerli forum takipçilerimiz için plastik pencere ve kapı sistemleri konusunda coğrafi konum ve tipleri ile ilgili bir bilgi verelim istedik.

AVRUPA TİPİ KAPI VE PENCERELER

Bu tür sistemlerin çift açılımlı olmasının yanı sıra içe ve dışa açılım şekilleri vardır. Avrupa tipi pencere ve kapılar her alanda kullanışlı değildir. Bunun için öncelikli olarak bir uzmandan destek alarak tercih etmek gerekir.
Sürme ve devirmeli kapıların son dönemlerde oldukça ilgi topladığını görebiliyoruz. Bu tip pencere ve kapılar genelde denize yakın olan veya sıcak bölgelerde çok fazla tercih edilirler.
Mimari bakımından Avrupa tipi kapı ve pencereler ülkelerine göre de farklılık gösterebilir. Kasa tipleri Hollanda, Fransa, Malta, Finlandiya gibi ülkelerde değişkenlik gösterecektir.

 

AMERİKA-İNGİLİZ TİPİ KAPI VE PENCERELER

Amerikan-İngiliz PVC sistemleri giyotin ağırlıklı olarak üretilmişlerdir. Bu modellerin kullanımları ise henüz oldukça yenidir ve zaman içerisinde de ilgi çekmeye başlamıştır.

AFRİKA TİPİ KAPI VE PENCERELER

Bu sistemlerin dışa doğru açılması ve dışarıdan bakıldığında da pervazları vardır. Burada bu tiplerde ise dikkat çeken konu parmaklıkların olmasıdır. Birçok evde bu şekildeki tercihlerde parmaklıklar vardır.

Sonuç olarak şunu söyleyebiliriz ki burada PVC modeli tercihi sizin elinizdedir. Ancak bu elbette ki yapının durumu konumu ve bölgesiyle de alakalı bir durumdur. Bunun içinde bu tarz seçimlerde


İncele

Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın
www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net