UPVC nedir?

uPVC veya PVCu, bir plastik formudur ve plastikleştirilmemiş polivinil klorür anlamına gelir. Sert ve esnek olmamasından dolayı sert PVC olarak da bilinir. Genellikle boru ve pencere çerçeveleri için kullanılan PVC’den dayanıklıdır.

 

UPVC, pencere çerçeveleri için neden iyi bir malzemedir?

uPVC mükemmel performans ve dayanıklılık sunmasıyla kanıtlanmıştır, uzun ömürlüdür ve çok az bakım gerektirir, bu da pencereleriniz için mükemmel bir malzeme olmasını sağlar. Aynı zamanda termal verimliliği, ses yalıtımı ve paranızın karşılığını alabilmek için de tanınır. Daha büyük çerçeve bölümleri için, mukavemeti ve dayanıklılığı arttırmak için galvanizli çelik takviye kullanın. Safestyle ile, en zorlu hava koşullarında bile, ürettiğimiz uPVC’nin kalitesi ve doğası nedeniyle pencerelerinizin çözülmeyeceğini, çürümeyeceğini veya paslanmayacağından emin olabilirsiniz.

Pencere çerçeveleri için uPVC kullanmanın yararları nelerdir?

uPVC’nin pencere çerçeveleri için mükemmel malzeme olmasını sağlayan birçok faydası vardır. Son derece dayanıklı ve uzun ömürlü olmanın yanı sıra, en yüksek termal konfor seviyesini sağlamakla bilinir.
Düşük maliyet – uPVC alüminyumdan ve keresteden oldukça ucuzdur ve daha fazla fayda sağlar. Maliyetler, pencerelerin kalitesine ve özelliklerine bağlı olarak değişebilir, ancak bir UPVC penceresi seçerek çok daha uygun bir fiyat bekleyebilirsiniz.
Düşük bakım – Malzeme çok popüler olma eğilimindedir çünkü çok az bakım gerektirir; çerçeveler içinde ve yılda birkaç kez temizlik dışında, pencerelerinizi kendilerine bakmak için bırakabilirsiniz. Keresteden farklı olarak, malzemenin son derece dayanıklı yapısı nedeniyle herhangi bir çürüme ya da hava şartlarında hasar görmeyeceksiniz. UPVC, ses yalıtımı sağlamada da mükemmeldir ve çalışmalar, dışarıdaki gürültüyü% 70’e kadar azaltabileceğini göstermektedir.
Mükemmel performans – UPVC pencerelerimiz son derece yüksek enerji verimliliğine sahiptir, bu sayede bunların montajı, ısıtma maliyetlerini düşürmenize ve mülkünüzü güzel ve sıcak tutmanıza yardımcı olabilir. Dayanıklılığı, dayanıklılığı ve sağlamlığı nedeniyle, ev güvenlik sisteminize geldiğinde, uPVC de çok güvenilirdir.

 

UPVC pencere ve kapılar tehlikeli midir?

uPVC, çeşitli hükümet organları ve kuruluşlarının pencere çerçeveleri için tavsiye edilen yaygın olarak kullanılan bir malzemedir. Bizim uPVC pencere ve kapılar, titiz kalite kontrol testleri geçirmiş çeşitli BSI kitemarks dahil olmak üzere bir dizi etkileyici akreditasyon ve ödüller ile birlikte gelir. UPVC çerçevelerimiz, eviniz için kesinlikle bir tehlike olmadığından emin olmak için en yüksek standartta üretilen kendi sanat tesisimizde üretilmektedir. Müşterilerimizin güvenliği bizim için son derece önemlidir, bu nedenle çevre bilinci taşıyan bir şirket olarak ek önlemler alırız ve tüm atıklarımızın% 95’ini geri dönüştürürüz.

UPVC pencereleri zehirli midir?

uPVC, yanmadığı sürece tamamen güvenli ve toksik olmayan bir malzemedir. Bu ürün, herhangi bir zarara veya toksisiteye neden olmadığından emin olmak için yüksek derecede düzenlenir. PVC’nin yanması, çevresel kalıcı organik kirleticiler olan çevreye dioksinlerin salınmasına neden olabilir. Çevre üzerindeki etkiyi azaltmak için, her yıl materyaller varsa, 16.000 tondan fazla geri dönüşümü olan fanatik bir geri dönüşüm politikası uygularız.


İncele

Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın
www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net www.turkkobi.net